YAESU FTM-400DR/XDR V-UHF Mobil Radyo
%8
7.672,42 TL 'den başlayan taksitlerle bu ürünü alabilirsiniz.
Havale 39.695,51 TL (%3,00 havale indirimi)
Stok Durumu Stokta Yok
Piyasa Fiyatı
13350
Fiyat
Ön Siparişli Ürün
Paylaş
FTM-400DR
C4FM FDMA / FM
144/430 MHz ÇİFT BANT ALICI
·V/D Modu (Ses/Veri eşzamanlı iletişim modu)
Dijital ses sinyali, bant genişliğinin yarısında iletilir. Eşzamanlı olarak 12.5 kHz bant genişliğindeki kanalın diğer yarısı, ses sinyalinin ve diğer verilerin hata düzeltmesi için kullanılır. Etkili hata düzeltme kodları, profesyonel iletişim cihazları için geliştirilmiş güçlü hata düzeltme teknolojisini bir araya getirerek, görüşmelerin daha az kesintiye uğramasını sağlar. C4FM FDMA Dijital modu için geliştirilen Clear Voice teknolojisi, hata düzeltme ve ses kalitesi arasında ideal dengeyi sağlar.
·Ses FR modu (Ses Tam Hız Modu)
Bu mod, dijital ses verilerini iletmek için tam 12,5 kHz bant genişliğini kullanır. Artan ses verisi miktarı, arkadaşlarla "paçavra çiğnemek" için mükemmel ses kalitesi sağlayan yüksek kaliteli sesli iletişime izin verir.
·Veri FR modu (Yüksek Hızlı Veri İletişim Modu)
Bu yüksek hızlı veri iletişim modu, veri iletişimi için tam 12,5 kHz bant genişliğini kullanır. Alıcı-verici, anlık görüntüleri iletirken otomatik olarak Veri FR moduna geçer ve büyük miktarlarda veriyi yüksek hızda iletmek için kullanılabilir.
·Analog FM modu
Dijital ve Analog FM Özelliği
communications among friends who have not yet chosen to transition to Digital.
Compact Packaging
Case Size:
Radio Unit 5.5"(W) x 1.6"(H) x 4.9"(D) w/o Fan
Controller 5.5"(W) x 2.8"(H) x 0.8"(D) (140 x 72 x 20mm) w/o Knob
Weight:
Approx. 2.64 lbs with Radio Unit, Controller, Control Cable
Big Beautiful Display
Screen options include:
- Band Scope Screen
- Altitude Screen
- APRS® Screen
- Smart Navigation Screen
- Frequency Direct Input Screen
- Clock / Timer Screen
Rugged Powerful Transmitter
Transmitter RF Power Output: 50 W / 20 W / 5 W. Modulation Type: F1D, F2D, F3E: Variable Reactance Modulation, F7W: 4FSK (C4FM)
High Audio Output Power
Frequency Range
Receive
108 - 137 MHz (Air Band)
137 - 174 MHz (144 MHz HAM)
174 - 400 MHz (GEN1)
400 - 480 MHz (430 MHz HAM)
480 - 999.99 MHz (GEN2) Cellular Blocked (North American model)
Transmitter
144 - 146 MHz or 144 - 148 MHz
430 - 440 MHz or 430 - 450 MHz